KONST / Litografier / Träsnit 8548617
nr 854 8617
Träsnit
Thore Jordan, Interiör med sittande kvinna, signerad 1979, ET 59/90, motivets mått: 46x60
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:02:38
350 kr
150 kr
250 kr
350 kr